Одяг від Kate Razz brand створений у 2019 році в Одесі та спрямований на жінок, які не бояться показати себе, виділятися з натовпу.
Про нас
У лінійці будь-якої моєї колекції найголовніше – це неординарність, але водночас важливий комфорт. На мою думку, одяг повинен повністю відповідати настрою і відчуватись як частина тіла.
У моїй колекції є багато елементів «трансформер». Багато деталей в образах знімні, так що кожна жінка може бути сама собі дизайнером, «гратися» з образом залежного від її настрою.
Також, в образах від Katerazz кожна жінка, незалежно від віку, національності, типу зовнішності, може знайти щось близьке для себе, запропоновані різнопланові моделі, які були зроблені для того, щоб підкреслити «універсальність» образів.
Кожна жінка прекрасна і готова граціозно розправити крила і звільнитися з тісного кокона, засліплюючи своєю унікальністю і жіночністю всіх навколо!
Не можу сказати, що основним джерелом натхнення створення образів було щось чи хтось конкретний. Я згадала свій гардероб, всі наряди, які у мене були, і зрозуміла, що мій стиль змінювався залежно від настрою, пори року.
В більшості вбрань з моєї колекції я пропоную цікаву концепцію «одяг-трансформер».
Це означає, купуючи речі з колекції, їх дуже легко змішувати, поєднувати різні деталі вбрання, щоб створити власний унікальний стиль. В цей час, коли кастомізація та індивідуальність є ключовими елементами в індустрії моди, я думаю, що ідея одягу-трансформера є актуальною.
Я хочу передати за допомогою моїх творінь кожній жінці щастя бути самою собою, у світі копій так здорово відрізнятися!